Proč by musel začít on?

27. ledna 2011 v 15:15 | posted by Sue |  Now in the world
Celkem dost užitečné rady..a vzhledem k tomu, že jsou pro spíše dospělejší ženy, působí vyspěleji a odvážněji...a hlavně vychytrale :) A vzhledem k mé současné situaci bych nejraději vyrazila někam ven a vyzkoušela je ;) :D

1. Kolega - využijte, že toho o něm dost víte
Tento případ je nejsnazší. Kolegu z práce vídáte denně a alespoň zběžně ho znáte. Minimálně víte (nebo není problém si to zjistit), zda vám v cestě nestojí manželka nebo přítelkyně. Vysondujte, co má rád, co dělá ve volném čase, a pak jednejte. Je to vášnivý golfista? Tak to zkuste takhle: "Slyšela jsem, že hrajete golf, Petře. Prý je to úžasná zábava," můžete třeba začít. Pokud se chytne, máte napůl vyhráno. "Když se ženě podaří s mužem navázat přátelskou atmosféru, je to dobré znamení," potvrzuje kouč partnerských vztahů Aleš Kalina. "Vy to tak krásně líčíte, že by člověk hned dostal chuť to zkusit. Nechcete mě někdy vzít s sebou?" pokračujte s úsměvem. Jestli to není trouba a líbíte se mu, jistě vás do tajů golfu rád zasvětí!

2. V posilovně nebo na kurtu - uhrajte to na sport
Další místa, kde můžete narazit na zajímavé muže, jsou například posilovny, tenisové, squashové a jiné kurty. V tomto případě máte minimálně jedno eso v rukávu - máte společný koníček! "Téda, dneska mi to nějak nejde," můžete si u posilování povzdechnout a vyslat k objektu svého zájmu úsměv. Odpověděl vám? Pokračujte! "Kde berete tu energii? Nemohl byste mi jí kousek půjčit?," smějte se. Jestli má zájem, přistoupí na vaši hru. "Vážně už mám dost, potřebuju vzpruhu. Co kdybych vás pozvala na nějaký energy drink," zkuste nadhodit a uvidíte. Buď s nadšením přijme, nebo bude holt dál zvedat činky.

3. Známý kamarádky - sondujte!
V případě, že vám je sympatický známý vaší kamarádky, můžete si "práci" hodně usnadnit. Udělejte ze své kamarádky "špiona". Zaprvé vám může získat všechny potřebné informace o jeho dosavadním milostném životě, o jeho zájmech a také o tom, jaké typy žen se mu líbí. A také kamarádka může zorganizovat nějaký večírek či oslavu, kde se "náhodou" potkáte. Snažte se s ním navázat kontakt, buďte zábavná a najděte nějaké téma, které vás bude oba bavit. "Už musím jít domů, ale bylo by fajn v povídání pokračovat. Co si někdy zajít na skleničku a všechno to doprobrat?" řekněte a dejte mu svou vizitku. Byl by hlupák, kdyby nezavolal!

4. Krásný neznámý - seberte veškerou odvahu
Zkusit pozvat na rande někoho, o kom nic nevíte, je jen pro ty nejodvážnější a sebevědomé ženy. Zaprvé nemáte ani ponětí, zda ten muž u baru je volný či zadaný. A také nevíte, jestli to není hulvát bez kapky taktu a nedočkáte se drsného odmítnutí. "V tomto případě by si ženy měly zvážit, zda to zvládnou. Samozřejmě mohou pana Božského upoutat svou odvahou, ale také mohou být odmítnuty. A citlivější ženy to pak těžko snáší," varuje Aleš Kalina. Chcete to risknout? Tak jděte rovnou na věc a myslete na to, že i když to nedopadne nejlépe, nejspíš už toho chlapa nikdy neuvidíte! "Urazilo by vaše mužské ego, kdybych vás pozvala na drink?" zkuste to a uvidíte.


Nejběžnější odmítnutí
"Uvidím, teď mám hodně práce, ale až se to uklidní, ozvu se."
"Jasně, NĚKDY ti zavolám."
"Promyslím to a dám vědět."
"Mám teď špatné období, nebyl bych dobrý společník."

Tohle nedělejte!
1. Nikdy muže nepřesvědčujte o svých kvalitách. Muži mají dar mít ženy ve svém okolí dokonale zmapované, jistě mají o vaší "hodnotě" jasno.
2. Vyvarujte se přílišné horlivosti. I stydliví muži potřebují mít pocit, že jejich slovo má váhu, že oni jsou to "silnější" pohlaví.
3. Pokud muž váš zájem neopětuje, nevnucujte se. Je to marná snaha!
4. Nemluvte o citech. Žádná vyznání na první rande nepatří!
5. Dejte mu prostor! Pusťte ho ke slovu, nechte ho vybrat téma hovoru a ať je to on, kdo rozhodne, kdy schůzka skončila.
6. Bavte se o všeobecných tématech, hledejte, co máte společného. Zkuste vynechat věci spojené s místem, kde se běžně vídáte (nebavte se o práci, pokud jste kolegové, o kamarádech, s nimiž chodíte hrát volejbal, …).

Zdroj: prozeny.cz
 


Komentáře

1 LaRhette LaRhette | Web | 30. ledna 2011 v 21:54 | Reagovat

Rady to jsou užitečné, ale já bych stejně asi nebyla schopná se takhle chopit iniciativy :D (mám na mysli bod 4)
Ty nejběžnější odmítnutí jsou mi docela blízké, jde vidět, že se netýkají jen mužů, ale i žen. Snažím se být upřímná, ale mám problém říct lidem ne, proto občas sáhnu k tak ubohé výmluvě :D. Není se čím chlubit...

2 Coach Outlet Store Coach Outlet Store | E-mail | Web | 4. května 2012 v 2:32 | Reagovat

I will enjoy my time to read all these comments, but I really enjoyed this article.This turned out to be very useful in my opinion, I believe all the commenters in this article! This, of course, is the best, thank you for your notice, I am also pleased I am convinced that you need to be happy to write this article.This is also a good way to monitor their competitive position.

3 Coach Factory Outlet Coach Factory Outlet | E-mail | Web | 4. května 2012 v 2:42 | Reagovat

I thought as I think I will carefully also very much like to learn more about the work in this area.If feasible, I hope, when you acquire knowledge, to continue to write your blog creation and sharing his joy with everyone!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.