Reading

Damn weather!

26. dubna 2011 v 8:28 | posted by Sue


Taaakže! Layout ještě stále není hotov, stačí dodělat popisky do menu :D
Rubriky vytvořím hned a víc toho dnes asi nestihnu, jelikož se chystá velkolepá dvoudenní akce naší třídy (nebo tedy spíš její části)...Jen mě mrzí, že se pokazilo počasí, takže nejspíš nepůjdeme na hrad:(
Za hodinku vyrážíme a mi tak nějak chybí spousta věcí :D Nemám nakoupeno, sbaleno jen to, co vím že musím mít...no, prostě paráda:D Počasí kazí plány!
Mějte se, snad se vrátím zdravá a ozvu se :))

New.

24. dubna 2011 v 10:05 | posted by Sue


Jo, právě jsem se rozhodla! Rozšířím blog o dvě úžasné a krásné herečky - Malin Akerman a Diane Kruger ;) Blogy o nich nejsou a já se obávám, že bych nový blog nezvládala ani s výpomocí :(
Takhle to bude dostačující :) Co myslíte?
Ale nejdřív se vrhnu na ten layout..

Hello, goodbye.

24. dubna 2011 v 9:56 | posted by Sue
Včera jsem byla v Brně! :) mám radost jak malá holka...
Dnes odjíždíme na chalupu - přenocovat, tudíž se alespoň vyhnu otravným koledníkům...Ani vlastně nevím, jestli jedeme už za chvíli nebo po obědě :D
Mám dobrou náladu, jdu vymyslet nový layout ;) A chtěla bych více aktualizovat, jenže nemám čas:(

All days.

22. dubna 2011 v 10:44 | posted by Sue
Chce to nový layout...

No, nikam jsem nejela. Volala teta, že jsou nemocní, ať raději nejezdím :( Takže - zhrabaná doma, přemýšlím co dělat.
Ale měla jsem to potěšení shlédnout dva nové díly Cougar Townu! :D Skvělé byly!

It's coming!

21. dubna 2011 v 13:50 | posted by Sue
Můj zítřejší výlet se ze tří dnů zredukoval na dva...Nevadí, zato v neděli odjedu na chalupu, vrátím se v pondělí večer a v úterý mě čeká úžasný den (+druhý den) se třídou (spíš její částí) s výletem na hrad, ping-pongem, grilováním...a vším co k tomu patří :)
Mám úžasnou náladu, jediné, co mi ji kazí, je dnešní jízda kterou musím ještě absolvovat. Boože jak mě se nechce :D Krásně svítí sluníčko a já se pokusím si tyhle prázdniny užít! Mimochodem, do školy se vracíme až v pátek ;) :D Ještěže jsou ty přijímačky...Ale nezávidím těm malým chudáčkům, neví do čeho se hrnou :D
Tak co, prázdniny a Velikonoce na krku...Jak je strávíte??

A map of the life.

19. dubna 2011 v 16:41 | posted by Sue
Dlouho jsem tady nezavítala....Fakt že jo. Upřímně, blog mi chyběl jen malinko.
Škola stojí za prd, autoškola taky, nálada ze dne na den čím dál horší...:D No, úplný ztroskotanec, nepřejte si mě potkat.
Na zítra se mám naučit slepou mapu ČR? Cože? Haha, sotva vím, kde jsou Krkonoše...Díky, za pět!
Ale k něčemu se přiznat musím - během 7 dnů jsem zhlédla 40 dílů TVD. Nikdy mě takové seriály ani filmy nebavily a nezajímaly, ovšem tohle je něco, od čeho jsem se očividně nemohla odtrhnout. Doporučuji :)

Ozvala jsem se vám, pro dnešek toho "bylo dost". Mějte se fanfárově :)

Yes?

5. dubna 2011 v 19:34 | posted by Sue
Jít nebo nejít na UDG? Stovka vstupné, spousta lidí na malém prostoru :D
Co mi poradíte? Stojí to za to?
Já vážně nevím..až teď jsem začala poslouchat písničky, abych si uvědomila, o koho se jedná :D
Ale jelikož mi před chvílí odepsala kamarádka až z Anglie (školní zájezd), že určitě půjde a že mě miluje, tak mám asi jasno :D ;)

Listen to me.

5. dubna 2011 v 9:42 | posted by Sue
Cheche...jsem doma :D Po matice....Za hodinu ž si pofrčím autem a nevím kam..a následně mě čekají další dvě hoďky ve škole...Takový život bych brala!
Držte mi palce ;)
Tolik lidí a blogerů se zabývá včerejší Superstar..já sjem spokojená :) Holky bych vyrazila všechny, slovenské kluky taky a z českých "fandím" Martinovi a Petrovi :) Jaké mám důvody nefandit 15tiletým chlapcům? Ti ostatní už mají přeci jen něco za sebou, jejich hlas je dokonalejší a spíš to někam dotáhnou...O takového Martina jsem se včera váážně bála, protože jeho projev a hlas je mi strašlivě sympatický. Někoho takového česká scéna potřebuje :)
No, tak to by bylo, abych taky nevyjádřila, co? :D Stačilo:)
Mějte se!

Rainy.

4. dubna 2011 v 17:59 | posted by Sue
Dnešek byl zajímavý...Škola mi začala o půl desáté, následovala hodina chemie, dvě hodiny přednášky (o čem že byla?:D), volná hodina a tři hoďky nezáživných předmětů, z čehož jsme si napsali test z dějepisu :) No a tradá, ve čtyři jsem doma!
Zítra to bude velice podobné...do školy na matiku, domů, do autoškoly, do školy...Třídní mě zabije :D
Už aby byl pátek...myslím, že se těším :) Přitom není na co :D
Jak vy jste strávili pondělní propršené odpoledne? Jojo, tady prší:(

On this hand.

3. dubna 2011 v 14:58 | posted by Sue
Po delší odmlce dávám vědět, že jsem naživu...
Opět se nedaří jak bych chtěla, ale to mě nezastraší :) Autoškola je skvělá, kamarádi taky, počasí se lepší...co víc chtít? :)
Jak tak uvažuju, poslední dobou jsem si více a více oblíbila Malin Akerman. Opravdu, je úžasná, krásná a strašně milá a vtipná. Pro ukázku vám sem dám video...
Jinak co se děje v mém okolí? Nic, nuda. Zítra do školy mířím až na půl desátou, pak chemie a prý dvě hodiny přednášky, ani nevím o čem. No, ale pak teda odpolední vyučování. Upřímně nevím, jestli doufat v pěkné počasí prosezené ve škole, nebo v to škaredé. Ale zase...když venku svítí sluníčko, člověka to nějak nabije energií...Tak vám nevím :D

 
 

Reklama